پنجشنبه 7 مهر 1401 شمسی /9/29/2022 6:47:10 PM
  • گروه مطلب:| خبر| معدن| فارسی|
  • کد مطلب:47759
  • زمان انتشار:چهارشنبه 19 مرداد 1401-13:48
  • کاربر:
مدیرعامل شرکت ورق خودرو اعلام کرد؛

مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری گفت: تأمین حداکثری نیاز صنایع خودروسازی به محصولات گالوانیزه با کیفیت مطابق با استانداردهای بین‌المللی اولویت اصلی این شرکت است.
میدان‌داری شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در تأمین نیاز صنایع خودروسازی

به گزارش بیرونیت، حمید شجاعی مدیرعامل شرکت ورق خودروی چهارمحال و بختیاری در نشست فنی با کارگروه تخصصی گروه خودروسازی سایپا گفت: رویکرد مدیریت در شرکت ورق خودروی چهارمحال و بختیاری، فراهم‌سازی زیربناها و آماده‌سازی بستر برای حرکت به سمت افزایش تولیدات با کیفیت خودرویی است و این امر با جدیت دنبال می‌شود.

وی افزود: تأمین حداکثری نیاز صنایع خودروسازی به محصولات گالوانیزه با کیفیت مطابق با استانداردهای بین‌المللی اولویت اصلی این شرکت است.

مدیرعامل شرکت ورق خودروی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: اتمام موفقیت‌آمیز طرح بهینه‌سازی خط تولید و توانمند شدن این شرکت برای تولید گریدهای ویژه برای استفاده در بدنه نمایان خودرو نشان از این اراده دارد و این شرکت هم‌اکنون این آمادگی را دارد که با تمام توان و ظرفیت کل نیاز گروه خودرو سازی سایپا و دیگر خودروسازان را حل کند.

صنعت بزرگ خودروسازی

محمد حسنی رئیس خرید فلزات گروه خودرو سازی سایپا گفت: تولید ۱۲ قطعه بدنه خودرو در این گروه از محصولات ارسالی شرکت ورق خودروی چهارمحال و بختیاری مشکلات بخش خودروسازی را حل نموده است که با ادامه این روند و بومی سازی تکنولوژی تولید محصولات ویژه گالوانیزه در شرکت ورق خودرو، گروه خودروسازی سایپا می‌تواند با تکیه بر این شرکت بی نیازی خود به واردات محصولات گالوانیزه را اعلام نماید.

محمدرضا سلمانی مشاور کیفیت خرید فلزات گروه خودرو سازی سایپا نیز درخواست این شرکت را مبنی بر ارسال ۴ نمونه ورق ویژه استحکام بالا و فوق کششی را به شرکت ورق خودرو اعلام نمود.

شرکت ورق خودروی چهارمحال و بختیاری موفق شده است عالی‌ترین گواهینامه بین‌المللی خودروسازی IATF ۱۶۹۴۹ را اخذ نماید و ضمن رعایت الزامات این استانداردهای مرتبط و نیز اجرای طرح بهبود خط تولید خود هم‌اکنون قادر است همه نیاز خودروسازان بزرگ کشورمان همچون گروه خودروسازی سایپا و گروه صنعتی ایران خودرو را تأمین نماید.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین