شنبه 5 آذر 1401 شمسی /11/26/2022 5:04:28 PM

به گزارش بیرونیت، قیمت نفت در بازار جهانی به شدت افزایش یافته است به طوری که قیمت نفت برنت دریای شمال و وست تگزاس با افزایش بیش از ۴ دلار در هر بشکه به فروش می رسند.

به نقل از اویل پرایس، قیمت شاخص نفت خام برنت دریای شمال امروز (۱ فروردین ماه) در بازارهای جهانی نسبت به آخرین قیمت‌های روز گذشته با ۴ دلار و ۱۰ سنت افزایش به ۱۱۲ دلار و ۳ سنت رسیده که نسبت به آخرین قیمت‌های معاملاتی روز گذشته ۳.۸۱ درصد افزایش را به خود دیده است.

همچنین قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت در بازارهای جهانی با ۴ دلار و ۲۴ سنت افزایش به ۱۰۸ دلار و ۹۴ سنت در هر بشکه رسید که نسبت به آخرین قیمت‌های معاملاتی روز گذشته ۴.۰۵ درصد افزایش را به خود دیده است.

قیمت نفت برنت دریای شمال روز جاری نسبت به ۵ روز پیش با افزایش ۴.۷۷ درصد یا ۵ دلار و ۱۰ سنتی روبرو شده است، همچنین قیمت این محصول نسبت به ۲۰ روز پیش رشدی ۲۰.۴۴ درصدی یا ۱۹ دلار و ۰۱ سنتی و نسبت به دو ماه پیش با افزایشی ۳۴.۲۷ درصدی یا ۲۷ دلار و ۵۵ سنتی روبرو شده است.

از طرف دیگر قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت روز جاری نسبت به ۵ روز پیش با افزایش ۶.۱۷ درصدی یا ۶ دلار و ۳۶ سنتی روبرو شده است، همچنین قیمت این محصول نسبت به ۲۰ روز پیش با رشد ۲۱.۲۴ درصدی یا ۱۹ دلار و ۱۶ سنتی و نسبت به دو ماه پیش با افزایش ۴۰.۵۳ درصدی یا ۳۲ دلار و ۳۰ سنتی روبرو شده است.

منبع:مهرمطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین