دوشنبه 26 مهر 1400 شمسی /10/18/2021 5:42:21 PM
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه شرکت‌های جدیدی از زیرمجموعه سازمان تامین اجتماعی وارد بورس می‌‌‌شوند، گفت: در مرحله بعدی، محصولات و کالاهایی که بورس‌‌‌پذیر هستند، در زیرمجموعه سازمان تامین اجتماعی وارد بورس کالا شده و محصولات آنها در بورس عرضه می‌شود. 
به عرضه‌های پرحجم سیمان در بورس‌کالا ادامه می‌دهیم

به گزارش بیرونیت، حجت‌‌‌الله عبدالملکی افزود: در هفته‌‌‌های اول ورود سیمان به بورس کالا، ۷۰درصد سیمان عرضه‌شده در بورس کالا از شرکت‌های تولید سیمان زیرمجموعه شستا و تامین اجتماعی و صندوق‌های بازنشستگی بوده است و این مساله را ادامه می‌‌‌دهیم.
به گزارش خبرگزاری فارس، عبدالملکی در پاسخ به این سوال که آیا شرکت‌های جدیدی از زیرمجموعه تامین اجتماعی وارد بورس می‌شوند، گفت: سیاست ما این است که اولا عرضه شرکت‌های جدیدی که در بورس نیستند، انجام شود و سازمان بورس در این زمینه باید کمک کند.

شرکت‌های زیادی از مجموعه تامین اجتماعی آماده ورود به بازار سرمایه هستند. در مرحله بعدی محصولات و کالاهایی که بورس‌‌‌پذیر هستند، در زیرمجموعه سازمان تامین اجتماعی وارد بورس کالا و در بورس عرضه می‌شوند.

وی با اشاره به عرضه سیمان در بورس کالا عنوان کرد: در هفته‌‌‌های اول ۷۰درصد سیمان عرضه‌شده در بورس کالا از شرکت‌های تولید سیمان زیرمجموعه شستا و تامین اجتماعی و صندوق‌های بازنشستگی بوده است و این مساله را ادامه می‌‌‌دهیم. البته درخواست‌‌‌هایی بود که سیمان را در خارج از بورس به پیمانکاران خاص بدهیم که با این خواسته مخالفت کردیم.
منبع: فارسمطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین